ďakujeme Vám za podporu

Naše projekty:

Rwanda – Kibeho

Občianske združenie Amazi nadviazalo spoluprácu s diecézou Gikongoro, zastúpenou Mons. Celestinom Hakezimana. Na územi diecézy realizujeme sociálne projekty nie len v spolupráci s diecézou, ale aj s pallotínami v Kibehu. Kibeho je malá dedinka, neďaleko hraníc s Burundi, kde sa zjavila Panna Mária. Zjavenia a posolstvo Panny Márie z Kibeho boli uznané katolíckou cirkvou, ako jediné na africkom kontinente. V súčasnosti rehoľa pallotínov spravuje svätyňu Bolestnej Panny Márie v Kibehu a venuje sa tiež pastorácii pútnikov.

Madagaskar

Občianske združenie Amazi na červenom ostrove pomáha núdznym vďaka spolupráci s kongregáciou oblátov Nepoškvrnenej Panny Márie. Projekty realizované na tomto mieste sú zamerené na vzdelávanie detí a mládeže. Okrem iného sa Amazi zapojilo aj do výstavby vodovodu v Bereve. Projekt bol podporený zakúpením solárneho čerpadla. 


Pobrežie Slonoviny

Na Pobreží Slonoviny spolupracujeme s pallotínmi, ktorí spravujú baziliku Kráľovnej Pokoja v Yamoussoukro (Basilique de Notre Dame de la Paix de Yamoussoukro). Projekty sú zamerané predovšetkým na vzdelávanie a formáciu mladých ľudí.